Графік шкільних олімпіад

Предмет Дата
1 Українська мова та література 01.10
2 Біологія 03.10
3 Англійська мова 07.10
4 Історія 08.10
5 Математика 10.10
6 Географія 14.10
7 Фізика 16.10
8 Інформатика 18.10
9 Хімія 20.10
10 Екологія 20.10
11 Астрономія 22.10

Результати шкільних олімпіад з навчальних предметів

№ п/п Назва олімпіади Кількість учасників Переможці Прізвище переможців Учитель
клас кількість
1 Українська мова та література 16 7 8 9 10 11 1 1 1 1 1 Сарана Д. Динник Т. Шеєн В. Іванюк В. Попівка В. Таран К.М.
2 Математика 14 6 7 8 9 10 11 1 1 1 1 1 1 Мірошниченко А, Дацько В. Шеєн Я. Шеєн В. Іванюк В, Журок Н. Сарана Ю.В. Курінська І.В. Курінська І.В. Курінська І.В. Курінська І.В. Курінська І.В.
3 Історія 13 8 9 10 11 1 1 1 1 Шеєн Я. Шеєн В. Розинко Т. Динник .Т. Динник Л.П. Динник Л.П. Фесенко Г.І. Фесенко Г.І.
4 Біологія 12 8 9 10 11 1 1 1 1 Динник Т. Шеєн В. Іванюк В. Динник Т. Головань В.О.
5 Інформатика 9 8 9 10 11 1 1 1 1 Шеєн Я. Шеєн В. Шпуй В. Динник Т. Курінський Р.В.
6 Географія 8 8 9 10 11 1 1 1 1 Шеєн Я. Шеєн В. Розинко Т. Лищик К. Мітченок А.А.
7 Фізика 13 7 8 9 10 11 1 1 1 1 1 Дацько В. Шеєн Я. Шеєн В. Шпуй В. Лищик К. Курінський Р.В.
8 Англійська мова 25 8 9 10 11 2 1 1 1 Шеєн Я. Динник Т. Шеєн В. Іванюк В. Лищик К, Масюк Т.В. Романько І.Г. Романько І.Г. Романько І.Г.
9 Екологія 6 10 11 1 1 Іванюк В. Журок Н. Сарана Ю.В.
10 Астрономія 5 10 11 1 1 Шпуй В. Савченко Н. Курінський Р.В.
11 Хімія 15 7 8 9 10 11 1 1 1 1 1 Дацько В. Динник Т. Шеєн В. Розинко Т. Лищик К. Сарана Ю.В.

Результати шкільного етапу ХV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Клас Кількість учасників Кількість переможців Прізвище, ім’я переможців Учитель
1 3 9 1 Мяленко Вікторія Федорко Валентина Павлівна
2 4 11 1 Воскобойник Анастасія Шпуй Валентина Іванівна
3 5 4 1 Слободенюк Олексій Головань Світлана Борисівна
4 6 4 1 Мірошниченко Анна Лебідь Наталія Миколаївна
5 7 4 1 Сарана Дарина Таран Катерина Миколаївна
6 8 3 1 Динник Тетяна Таран Катерина Миколаївна
7 9 3 1 Шеєн Владислав Таран Катерина Миколаївна
8 10 3 1 Іванюк Валерія Таран Катерина Миколаївна
9 11 4 1 Попівка Володимир Таран Катерина Миколаївна

Звіт про проведення шкільного етапу V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Клас Кількість учасників Кількість переможців Прізвище, ім’я переможців Учитель
1 5 4 1 Четверус Валентина Головань Світлана Борисівна
2 6 4 1 Мірошниченко Анна Лебідь Наталія Миколаївна
3 7 4 1 Сарана Дарина Таран Катерина Миколаївна
4 8 3 1 Динник Тетяна Таран Катерина Миколаївна
5 9 3 1 Шеєн Владислав Таран Катерина Миколаївна
6 10 3 1 Іванюк Валерія Таран Катерина Миколаївна
7 11 4 1 Лищик Ксенія Таран Катерина Миколаївна
Кiлькiсть переглядiв: 40

Коментарi